ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Де можна побачити список ліків, які входять в програму ''Доступні ліки”?

Національна служба здоровʼя України продовжує відповідати на поширені питання.
❓Де можна побачити список ліків, які входять в програму ''Доступні ліки”?
✅
❓Чи потрібно повторне електронне направлення від сімейного лікаря для отримання результатів обстеження у вузького спеціаліста, на які направляв цей же лікар-спеціаліст після первинної консультації?
✅ Якщо лікар-спеціаліст після первинної консультації направляв пацієнта на лабораторні чи інструментальні дослідження, то повторне е-направлення для отримання результатів обстеження може створити цей же лікар.
❓Якщо мені виписали рецепт на ліки за кордоном іноземною мовою, то можна отримати ці ліки в українській аптеці в Україні?
✅ Рекомендуємо звернутися до вашого сімейного лікаря, який визначить доцільність вживання того чи іншого препарату та, чи є він в переліку Програми “Доступні ліки”. В разі потреби, ваш лікар створить е-рецепт, за яким ви зможете отримати ліки в будь-якій українській аптеці, яка має договір із НСЗУ.
Адресу та контакти найближчої аптеки допоможуть знайти оператори контакт-центру НСЗУ за номером 16-77 або на дашборді НСЗУ в розділі “Е-дані” / “Аналітичні панелі (дашборди) / “Карта місць відпуску за е-рецептом”.

Читайте також