ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Виставка: "Донорство - це про життя" у Тернополі

Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".

На відкритті, яке відбулось 16 вересня о 13:00 всі охочі могли:

  • безкоштовно визначити свою групу крові за допомогою фахівців Тернопільського обласного центру служби крові. Замість медичних довідок – фото на пам’ять з табличками своєї групи крові на фоні банера чи картин виставки;

  • дізнатись більше про донорство та зареєструватись на платформі «ДонорUA».

  • переглянути найкращі роботи міжнародного фестивалю-конкурсу DonorUA ART Project.

Щодня з 12:00 до 18:00 у ТРЦ можна зустріти команду "ДонорUA", у якої відвідувачі можуть дізнатися більше про донорство: як стати, як підготуватися, як відновитися після, тощо. Прочитати детальніше тернополяни можуть на інфостенді біля локації. Також у період виставки доступна експозиція картин про переосмислення донорства від авторів з усієї України.

Додатково 23 вересня відбудеться акція “дізнайся свою групу крові”, з 13:00 до 15:00. Окрім визначення групи крові, можна буде зробити фото на пам'ять.

Нагадуємо, що потреба в донорській крові та її компонентах завжди актуальна – а особливо зараз – і запрошуємо вас ставати донорами: account.donor.ua/register

Читайте також