ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:06, 06 жовтня 2022
Детальна інформація - в інфографіці.
09:58, 05 жовтня 2022
Вона прийматиме близько 4 000 жителів громади і, окрім того, послугами амбулаторії можуть скористатись внутрішньо переміщені особи.
14:29, 03 жовтня 2022
Кожен українець має змогу потрапити до лікаря та отримати медичну допомогу безкоштовно завдяки державній програмі медичних гарантій.
всі новини

5 спеціально обладнаних автомобілів передали із Товариства Червоного Хреста Норвегії на Тернопільщину

5 спеціально обладнаних автомобілів передали із Товариства Червоного Хреста Норвегії на Тернопільщину
Медична бригада, що перебуватиме в одному автомобілі складатиметься із 4 людей: водія, лікаря, медсестри і психолога.
Машини повністю обладнані і забезпеченні усіма необхідними лікувальними засобами, щоб надавати медичну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, що розташовані на території Тернопільської області.
" Ми дякуємо Товариству Червоного Хреста Норвегії за те, що саме у такі складні часи ми знаходимо можливість для співпраці і ця співпраця, як ми бачимо, є справді дуже результативною. Спеціалізовані машини разом із медиками виїжджатимуть у хаби на території Тернопільщини, де знаходяться внутрішньо переміщенні особи. Загалом, у складі медичних бригад, що працюватимуть із цими авто буде 28 працівників, 16 з них є фахівці із числа внутрішньо переміщених осіб." - розповідає директорка департаменту охорони здоров'я ТОВА Ольга Ярмоленко.
Окрім того, спеціалізовані виїзди із медичними бригадами плануватимуться у віддаленні населенні пункти області, де люди потребуватимуть медичної допомоги.

Читайте також