ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Врятуйте дитину від небезпеки паралічу — зробіть щеплення!

☝️Поліомієліт — надзвичайно заразне інфекційне захворювання, яке спричиняють поліовіруси, що потрапляють до організму фекально-оральним шляхом, зазвичай через немиті руки та іноді із брудною водою.
Поліовіруси вражають нервову систему людини. Вони можуть викликати невиліковний параліч та призвести до смерті внаслідок ураження дихальних м’язів.
Україна з 2013 року знаходиться в зоні підвищеного ризику спалаху поліомієліту через те, що не всі діти вчасно вакциновані від цієї страшної хвороби.
❗У 2021 році в Україні було зареєстровано спалах поліомієліту в Закарпатській та Рівненській області. Двом дітям паралізувало ноги.
Війна змусила мільйони людей шукати безпечні прихистки, переважно це мами та діти. Великі скупчення людей = надшвидке поширення хвороб.
⚡ Перевірте, чи точно в безпеці ваша дитина, та упевніться, що вона вакцинована від поліомієліту. Усі діти до шести років, які пропустили щеплення від поліомієліту, повинні бути негайно вакциновані.
Врятуйте дитину від небезпеки паралічу — зробіть щеплення!
 

Читайте також