ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:52, 14 січня 2022
Брифінг щодо введення бустерної та додаткової доз вакцини від COVID-19, виявлення штаму “Омікрон” на Тернопільщині, а також про перебігу вакцинальної кампанії провели сьогодні, 14-го січня, у Тернопіл..
14:31, 10 січня 2022
Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі пр..
всі новини

Очільник Уряду оглянув центр вакцинації у Тернополі

Під час робочого візиту у Тернопільську область Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився із роботою центру вакцинації, що на вулиці Злуки, 45 у Тернополі.
Очільник Уряду оглянув, як відбувається процес щеплення від COVID-19 у закладі.
Центр масової вакцинації населення від COVID-19, що розташований «Центрі дозвілля і молодіжних ініціатив ім. О. Довженка» щодня здатний вакцинувати понад 2000 осіб.
“Вакцинація сьогодні залишається найбільш ефективним способом боротьби із COVID-19. Ще раз наголошую, що усі наявні в Україні вакцини є безпечними та ефективними. Ми повинні наростити темпи проведення вакцинальної кампанії, оскільки щеплення вберігає життя й здоров’я. Вакциновані люди хворіють рідко або ж у легкій формі, тому закликаю громадян звернутися до найближчих пунктів щеплення та захистити себе й рідних”, — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Наразі на Тернопільщині доступні усі 4 види вакцин, що є в Україні. Отримати щеплення від COVID-19 громадяни можуть у найближчому пункті чи центрі вакцинації населення.
“Сьогодні ми працюємо над наближенням вакцини до кожного жителя нашої області. Для цього ми робимо максимально доступними для громадян центри та пункти вакцинації. Нагадаю, що нині в області доступні усі 4 види вакцин: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. Загалом, в області нині функціонує 15 центрів та 59 пунктів вакцинації населення ”, - каже голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш
З початку вакцинальної кампанії в області щеплено уже 488 945 тисяч осіб.
Нагадаємо центр вакцинації населення, що на Злуки,45 працює щодня із 9-ї до 16-ї години. Отримати щеплення можуть усі охочі громадяни віком від 18-ти років.
 

Читайте також