ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Голова обласної ради зустрівся з медиками Борщівщини

   Здійснюючи аналіз результатів перших етапів, реалізованих закладами охорони здоров’я області у реформуванні галузі медицини, Віктор Овчарук зустрівся з працівниками Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації та Борщівської центральної районної лікарні. Очільник  області обговорив з колегами перспективи подальшого розвитку медичної сфери краю та повідомив про наступні впровадження, що будуть здійснюватися органами місцевої влади. Першими кроками, за його словами,  стане реалізація в області системи страхової медицини, перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства і, відповідно, принцип оплати роботи лікарів не за час, проведений на робочому місці, а за надану пацієнту послугу.

«Ініційована керівництвом держави медична реформа, яка сьогодні є одним із важливих та соціально значущих напрямків модернізаційної стратегії, запізнилась.  Але, на щастя, з початку  її реалізації ми відчули позитивні результати, які важко не оцінити сьогодні.

Особливо тішить те, як стрімко розвиваються наші районні лікарні. На даний час проводиться комплексне оновлення, із залученням  іноземних партнерів, матеріально-технічної бази госпітальних округів, зокрема в Кременецькому, Чортківському, Тернопільському госпітальних округах встановлено комп’ютерні томографи та ангіограф.

Вперше проведено стентування в Заліщицькій та Кременецькій центральних районних лікарнях, оперативне втручання із встановлення суглобів (ендопротезування) в Козівській, Чортківській центральних районних лікарнях, в Кременецькій та Шумсьій районних лікарнях - лапороскопічні операції.

Помітних змін зазнає і місцева Більче-Золотецька лікарня, про яку позитивно відгукуються вже й за межами нашої області.  Фактично Більче–Золоте готове вже нині стати центром медичного туризму. Окрім традиційних медичних послуг у лікарні постійно впроваджують новітні методи лікування та профілактики. Восени минулого року було відкрито два нових відділення водолікування та діагностики і відділення СІПАП-терапії. Нині медицина пропонує різні методи лікування, і лікарня використовує їх уповні, у тому числі найновіші технології, зокрема комплекс тонусних столів. Та поряд з цим у лікарні шукають шляхи впровадження сучасних методів енергозбереження, заміщення дороговартісних видів теплоенергії на сучасні відновні, у тому числі – сонячну енергетику.

Маємо наголосити, що усі ці позитивні процеси стали можливими завдяки адміністративній реформі, а відтак значному ресурсу, що з’являється з впровадженням реформ охорони здоров’я», - зазначив Віктор Овчарук.


Читайте також