ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Керівники області подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні

   4 січня, голова Тернопільської обласної ради Віктор Вікторович Овчарук, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Зеновійович Юрик та начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Григорович Богайчук подякували швейцарським благодійникам за реанімобіль для обласної дитячої клінічної лікарні.

   Благодійну допомогу для Тернопільської області представники місії «Schweizer Osthilfe» надають вперше, але наголошують, що не в остання.

Нагадаємо, 31 грудня 2018 року відбулась передача реанімобіля для відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, на оснащення якого витрачено близько мільйона гривень. Даний реанімобіль належав реанімаційній службі міста Цюріх, приватній організації, що надає медичні послуги. 

   Планується, що на Тернопільщині реанімобіль буде транспортувати дітей зі всієї області у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні та забезпечуватиме роботу відділення виїзної педіатричної бригади.

За надану благодійну допомогу та зацікавленість у розвитку закладів охорони здоров’я Тернопільської області представникам місії «Schweizer Osthilfe», а сааме: Hermann Keller – благодійнику, директору місії «Schweizer Osthilfe» (Швейцарія - допомога сходу), Ferdinand Baggenstos - відповідального в місії «Schweizer Osthilfe» за документообіг та організаційну частину та Гонтару Івану – волонтеру, представнику благодійного фонду «Світло Реформації» та куратору «Schweizer Osthilfe» оголошено спільну подяку обласної державної адміністрації та обласної ради.


Читайте також