ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Віднині усі регіони країни віднесені до «зеленої зони» - ДОЗ

Сьогодні Міністерство охорони здоров’я оновило поділ на карантинні зони в Україні. Відповідно до нього, усі регіони України вперше за тривалий період потрапили в «зелену» зону карантину.

Про це свідчать дані Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки станом на 9 червня, яку оприлюднили на сайті відомства.

До цього усі регіони перебували в «жовтій» зоні. «Зелена» зона передбачає найслабкіші обмеження. Рішення про перехід до слабших обмежень має ще ухвалити Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Напередодні КМУ прийняв рішення про пом'якшення карантину в Україні. У поcтанові Кабміну йдеться про те, що в Україні дозволено проведення масових заходів, в тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування.

Однак за умови, що на одну особу буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповнюванні на понад дві третини місць. Тепер ресторанам дозволено працювати цілодобово.

Щодо перетину державного кордону іноземцями та особами без громадянства, то необхідно мати страховий поліс та одну із наступних позицій:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (не більше як за 72 години до перетину кордону)
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 (не більше як за 72 години до перетину кордону)
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання у надзвичайних ситуаціях.

Індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19

станом на 09.06.2021 - в інфографіці


Читайте також