ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

На Тернопільщині стабілізувалася ситуація із захворюваністю на COVID-19 - Ольга Ярмоленко

Ситуація із захворюваності на коронавірус у Тернопільській області стабілізувалася. Сьогодні в медзакладах з діагнозом COVID-19 перебуває 504 особи, продовжує хворіти 4,5 тисячі осіб.

Як зазначає начальниця управління охорони здоров'я ТОДА Ольга Ярмоленко, 504 особи знаходяться на стаціонарному лікування, з них 490 потребують кисневої підтримки. 17 пацієнтів знаходяться на апараті штучної вентиляції легень.

«Думаю, ситуація із захворюваністю на коронавірус покращилася через те, що багато людей уже перехворіли. Також чимало осіб вакцинувалися. В області уже імунізовано практично 30 тисяч осіб. Цей незначний імунний прошарок - за рахунок людей, які вже мають антитіла, - дав можливість зупини поширення захворювання», - каже Ольга Ярмоленко.

Лікарні Тернопільщини забезпечені киснем на 90 %. Через зниження захворюваності в області планують зменшити кількість розгорнутих інфекційних ліжок та реорганізувати план надання медичної допомоги хворим пацієнтам із COVID-19.

При цьому, Ольга Ярмоленко наголошує, що медзаклади повинні бути готові у будь-який час розгорнути ліжка для надання медичної допомоги пацієнтам із коронавірусом.

Як повідомляють в ТОДА, на Тернопільщині триває вакцинальна кампанія. Повторне щеплення уже почали роботи підопічним геріатричних центрів. Повторну ревакцинацію медиків розпочнуть 20 травня.


Читайте також