ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Розпочато співбесіди з керівниками закладів охорони здоров’я Тернопільщини - УОЗ

24 лютого в управлінні охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації відбулися співбесіди з керівниками закладів охорони здоров’я Збаразького району (старого - авт.).

Співбесіди відбуваються за особистої участі начальниці УОЗ Тернопільської ОДА Ольги Ярмоленко.

Йшлося про рівень готовності реагувати на поширення коронавірусу СOVID-19, поліпшення кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я, зміцнення матеріально-технічної бази.

Окремим питанням стало питання вакцинації проти COVID-19 відповідно до розробленого та затвердженого урядом плану імунізації.

- Результатом роботи кожного керівника медичного закладу має бути ефективна система, яка не лише покращуватиме та зберігатиме здоров’я населення, а й зміцнюватиме базу медичної установи та максимально реагуватиме на виклики в умовах пандемії – зазначила Ольга Ярмоленко.

Додамо, графік співбесід з головними лікарями - генеральними директорами комунальних некомерційних установ медичної галузі, визначений безпосередньо управлінням охорони здоров’я ТОДА.

Участь в співбесіді сьогодні брали: директор КНП «Збаразька центральна лікарня Збаразької міської ради» Григорій Чепіль, медичний директор КНП «Збаразька центральна лікарня Збаразької міської ради» Олег Коваль, т.в.о. директора КНП «Збаразький центр первинної медико-санітарної допомоги» Збаразької міської ради Марія Перч, головний лікар КНП «Вишнівецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишнівецької селищної ради Світлана Сікора, відповідальна особа за проведення вакцинації Вишнівецького центру ПМСД Вишнівецької селищної ради Вікторія Ворона, заступник директора КНП «Вишнівецька РКЛ» Іван Демчишин, директор КНП «Максимівська лікарня» Збаразької районної ради Наталія Дудар та заступник Вишнівецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юлія Цимбалюк.

Більше фото - на фбсторінці управління охорони здоров'я.


Читайте також