ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

У Тернопільській області мобільна група оцінить готовність медзакладів надавати стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19

Як повідомляяють у Тернопільській облдержадміністрації, до складу комісії увійшли представники управління охорони здоров’я, управління капітального будівництва, відділу контролю у соціальній сфері та сфері контролю, управління Держпраці та лікар-анастезіолог.

Сьогодні комісія відвідає медзаклади у Шумському та Кременецькому районах.

«Це будуть, швидше, не перевірки, а допомога. У нас головні лікарі сьогодні виконують функції будівельників, економістів, інженерів. Вони забезпечують лікувальний процес, відповідають за обладнання лікарень. Це велике навантаження. Щоб їм допомогти, ми направлятимемо у заклади фахівців, які зможуть проконсультувати, порадити і одразу на місці допомогти», - зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Відтак комісія звертатиме уваги на: підключення систем подачі кисню до ліжок; проведення превентивних заходів щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем; використання субвенції на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду за рахунок коштів виділених фонду боротьби; додаткового добровільного страхування працівників на випадок інфікування у закладах охорони здоров'я.

Нагадаємо, що Тернопільщина отримала другий транш субвенції на забезпечення киснем ліжок, передбачених на COVID-19. Це 23, 8 млн грн. Вони призначені виключно на підведення кисню та закупівлю кисневих концентраторів. Попередня субвенція становила 14,5 млн грн.


Читайте також