ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:22, 02 грудня 2022
Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спря..
15:07, 02 грудня 2022
Якщо ви чи ваші діти потребуєте регулярного приймання ліків – купіть їх із запасом на декілька місяців.
18:10, 01 грудня 2022
З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту охорони здоров’я ТОВА - Вадим Кравчук, головний лікар Тернопільської обласної клінічної лікарні - Василь Бліхар та Медичний директор облас..
всі новини

Проведена гра «Крок за кроком» в Тернопільській міській бібліотеці для молоді

23 лютого 2018 року в КУТОР «Тернопільська обласна бібліотека для молоді», що знаходиться за адресою місто Тернопіль, вулиця  Нечая29,  проведена гра «Крок за кроком ».

Настільна гра «Крок за кроком » розроблена Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Гра сприяє набуттю учасниками певного комплексу знань та формування у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/ СНІД, та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних із здоровим способом життя.

Гра проводилась у формі лото, учасники відповідали на запитання, які випадали у  картках 5 типів:  жовті – значення  загальнолюдських цінностей у житті людини, здоров’я – як цінність, зелені – гігієна як основа здорового способу життя людини, сині – особливості наркозалежнос поведінки, рожеві – статеве та репродуктивне здоров я,  червоні – основи профілактики ВІЛ/СНІДу.

На захід  запрошені молоді люди 16 – 20 років  (читачі бібліотеки) та представники патрульної служби поліції міста Тернополя Олеся та Володимир.

 Лікар Центру здоров’я Гричук Ірина Василівна виступила експертом у грі та доповнювала відповіді учасників


Читайте також