ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Проведена гра «Крок за кроком» в Тернопільській міській бібліотеці для молоді

23 лютого 2018 року в КУТОР «Тернопільська обласна бібліотека для молоді», що знаходиться за адресою місто Тернопіль, вулиця  Нечая29,  проведена гра «Крок за кроком ».

Настільна гра «Крок за кроком » розроблена Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Гра сприяє набуттю учасниками певного комплексу знань та формування у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/ СНІД, та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних із здоровим способом життя.

Гра проводилась у формі лото, учасники відповідали на запитання, які випадали у  картках 5 типів:  жовті – значення  загальнолюдських цінностей у житті людини, здоров’я – як цінність, зелені – гігієна як основа здорового способу життя людини, сині – особливості наркозалежнос поведінки, рожеві – статеве та репродуктивне здоров я,  червоні – основи профілактики ВІЛ/СНІДу.

На захід  запрошені молоді люди 16 – 20 років  (читачі бібліотеки) та представники патрульної служби поліції міста Тернополя Олеся та Володимир.

 Лікар Центру здоров’я Гричук Ірина Василівна виступила експертом у грі та доповнювала відповіді учасників


Читайте також