ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

МОЗ працює над розробкою нового порядку проведення медико-соціальної експертизи дітей і дорослого населення

Про це повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

Водночас МОЗ звертає увагу на те, що на сьогодні не існує жодного нормативного акту, який би передбачав обов’язкове стаціонарне лікування хворих перед проходженням такої експертизи. Воно проводиться лише в разі потреби пацієнта у лікуванні.

За словами Ірини Микичак, на період проведення протиепідемічних і карантинних заходів в Україні медико-соціальним експертним комісіям рекомендовано широко використовувати у своїй роботі норму Постанови уряду про встановлення групи інвалідності заочно на підставі направлення на МСЕК (форма № 088).

МОЗ рекомендує медичним закладам максимально забезпечити розгляд документів, які стосуються встановлення інвалідності, без особистої участі пацієнта.


Читайте також