ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
всі новини

Важливо. Припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон - ЦГЗ

Хто може достроково припинити самоізоляцію, де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції, як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію та що робити далі, якщо результат виявився негативним, - інформує Центр громадського здоров’я України.


Хто може достроково припинити самоізоляцію

Дострокове припинення самоізоляції можливе для осіб із негативним результатом ПЛР на COVID-19, які перетнули державний кордон або пункти в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14-ти днів. Якщо ви перебуваєте на самоізоляції, але не перетинали кордон протягом останніх 14-ти днів, достроково припинити самоізоляцію через такий алгоритм неможливо.


Де можна зробити аналіз для припинення самоізоляції

Є визначений перелік лабораторій, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток “Дій вдома”. Перелік лабораторій, де можна зробити таке дослідження, дивіться тут: https://phc.org.ua/…/algoritm-pripinennya-samoizolyacii-dly…
Звертаємо увагу, що перелік може змінюватися, тому обов’язково перегляньте його завчасно у день відвідування обраної лабораторії.


Як правильно повідомити лабораторію про наміри припинити самоізоляцію

У лабораторії, що віднесені до переліку, заповність інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14-ти днів, і точну дату прибуття на територію України.
Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».


Якщо результат виявився негативним, що робити далі

Будь-які повідомлення про негативний результат надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, телефоном тощо до роботи не приймаються. Результат негативного дослідження має бути введено лабораторією до електронної системи Центру громадського здоров’я України.

Також не можуть бути зараховані дослідження, проведені лабораторією, яка не є в переліку, поданому вище.

Дані, внесені лабораторіями в електронну систему Центру, автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома».

Про дозвіл на припинення самоізоляції особу буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Дій вдома».


Читайте також