ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
17:45, 08 травня 2023
Тернопільська обласна клінічна лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Фундація Швеція-Україна». Завдяки шведським благодійникам в Україну доставили медичні препарати та обладнан..
15:04, 08 травня 2023
Щорічно 8 травня відзначають Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
15:25, 07 травня 2023
Директорка департаменту охорони здоровʼя Тернопільської ОВА Ольга Ярмоленко взяла участь у навчанні «Лідери здоров'я громад».
всі новини

Подяка від медиків КНП "Монастириська центральна районна лікарня"

Медики КНП "Монастириська центральна районна лікарня" висловлюють найщирішу вдячність.

"В цей не легкий час, коли медичні працівники борються в нерівному бою з коронавірусною інфекцією, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово, що такі люди все таки є.

Адміністрація КНП "Монастириська ЦРЛ" в особі в.о. директора Стефанії Підгірної висловлює найщирішу вдячність: БФ Контінентал ФАРМЕРЗГРУП, ТЗОВ "ЛЮБАВА-АГРО", БФ "Андрія Портнова", ПАТ "Тернопільгаз", ПП Оріон-А, ФОП "Нагурна", ФОП Вансач І.В., ТОВ "Пролісок", ФОП Венгринович О.М., ФОП Демчак А.В., працівникам: "Бучач зернопродукт", "УКРСПИТР" та управління фонду соціального страхування, Монастириської районної ради; парафіянам: Монастириська та Фільварки, сіл Дубенка, Доброводи, Високе, Горожанка, Савелівка;жителям с. Задарів.

А також небайдужим людям – Терепі Юрію, Більку Богдану, Брашку Михайлу, Пінт Олександру, Семенюк Ігорю, Куріці Ярославу, Ольховській Любові, Латин Любові, Андрусенку Ігорю, п. Ользі, Кулик Людмилі, Бабію Василю, Будному Богдану, Винницькому Ігорю, Аншиц Олександру, Грогожник Андрію, Король Богданні, Ламшаковій Лєні, Бліхару Володимиру, Дворак Наталії, Матвієць Тамарі, Топчій Дмитру та іншим благодійникам.
Щиро дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!"


Читайте також