ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Благодійники від компаній MagneticOne та Biofert передали медикам двісті захисних комбінезонів багаторазового використання

Команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт») долучилися до боротьби з коронавірусом в Тернопільській області, надавши у вигляді благодійної допомоги 200 захисних комбінезонів для працівників медичних закладів, які є у групі ризику та працюють із пацієнтами, що захворіли або мають підозру на COVID-19.

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань Тернопільської обласної ради отримало 40 таких костюмів, комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської облради - 10; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської облради» - 20; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської облради - 20, а також комунальне некомерційне підприємство «Козівська центральна районна комунальна лікарня» Козівської райради - 50.
Медики висловлюють вдячність благодійникам за надану допомогу, яка буде надійним захистом для них у непростий час епідситуації в області.

Довідково
Благодійний фонд MagneticOne.org заснований у 2013 році Русланом Савчишиним. Основні напрями діяльності фонду є просвітництво, зміцнення престижу і ролі благодійних організацій, меценатів.
ТОВ «Біоферт» розпочало свою діяльність у 2012 році, директором є Дячишин Оксана. Товариство з обмеженою відповідальністю Biofert («Біоферт») є офіційним імпортером та дистриб’ютором провідних європейських виробників мінеральних та органічних добрив в Україні.
Шлях до успiху компанiї грунтується на принципах професiоналiзму, якостi i вiдповiдальностi.


Читайте також