ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

Благодійники від компаній MagneticOne та Biofert передали медикам двісті захисних комбінезонів багаторазового використання

Команда благодійного фонду MagneticOne.org, група компаній MagneticOne у партнерстві з ТОВ Biofert («Біоферт») долучилися до боротьби з коронавірусом в Тернопільській області, надавши у вигляді благодійної допомоги 200 захисних комбінезонів для працівників медичних закладів, які є у групі ризику та працюють із пацієнтами, що захворіли або мають підозру на COVID-19.

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань Тернопільської обласної ради отримало 40 таких костюмів, комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська університетська лікарня» Тернопільської облради - 10; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» Тернопільської облради» - 20; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» - 30; комунальне некомерційне підприємство «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської облради - 20, а також комунальне некомерційне підприємство «Козівська центральна районна комунальна лікарня» Козівської райради - 50.
Медики висловлюють вдячність благодійникам за надану допомогу, яка буде надійним захистом для них у непростий час епідситуації в області.

Довідково
Благодійний фонд MagneticOne.org заснований у 2013 році Русланом Савчишиним. Основні напрями діяльності фонду є просвітництво, зміцнення престижу і ролі благодійних організацій, меценатів.
ТОВ «Біоферт» розпочало свою діяльність у 2012 році, директором є Дячишин Оксана. Товариство з обмеженою відповідальністю Biofert («Біоферт») є офіційним імпортером та дистриб’ютором провідних європейських виробників мінеральних та органічних добрив в Україні.
Шлях до успiху компанiї грунтується на принципах професiоналiзму, якостi i вiдповiдальностi.


Читайте також