ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Бережанщина: питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-2019

 

Питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОViD-2019 на території Бережанського району йшлося під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука.

Заслухано відповідні інформації та за результатами засідання прийняли ряд рішень, серед яких є обмеження в доступі до органів державної влади, припинення міжобласного, міжміського та приміського транспортного сполучення, а також ряд рішень, що стосуються роботи закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівня району з метою забезпечення протиепідемічних заходів.

За інформацією Бережанської РДА


Читайте також