ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Запрошують на конференцію «Представлення результатів грантової програми з розбудови закладів ПМД як Центрів передового досвіду»

Відбудеться конференція, присвячена результатам грантової програми проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», 19-20 лютого у Києві.

Мета заходу: представити, набутий у грантовій програмі, досвід розвитку закладу ПМД, впровадження нових підходів до управління та організації надання первинної медичної допомоги; обговорити плани закладів ПМД-учасників грантової програми у поширенні найкращих практик серед інших закладів охорони здоров’я.

Цільова аудиторія: представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров’я України, Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові, Посольства Великобританії (UK embassy), Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», учасники грантової програми та представники закладів ПМД з різних регіонів України.

На конференції учасники дізнаються:

- як покращити навички ефективного управління незалежним медичним закладом

- як оптимізувати мережу районних закладів

- як залучити додаткові джерела фінансування (гранти, бізнес)

- як ефективно здійснювати фінансове планування у закладі за допомогою фінансових інструментів.

Детальна програма заходу: https://cutt.ly/urmxCcp

Увага! Кількість місць обмежена, тому буде відібрано 50 закладів ПМД з усієї України.  1-2 представники від одного закладу.

Щоб долучитися до конкурсу на участь у конференції, заповніть одну анкету від закладу до 30 січня 2020 р. https://bit.ly/36o2EWl

Читайте також