ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
16:25, 19 травня 2022
На честь Дня вишиванки, який традиційно в Україні відзначають у третій четвер травня, усі керівники медичних закладів долучилися до онлайн-конференції у вишиваному одязі.
16:14, 19 травня 2022
19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів. Висловлюємо усім працівникам сімейної медицини області вдячність за високий професіо..
13:37, 19 травня 2022
Сьогодні важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний, самобутній! Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну! Бачимо, що національна пам'ять надзвичайно ва..
всі новини

Під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської, Рівненської, Волинської, Львівської ОДА відбувся інформаційний захід

Про те, що зміниться у діяльності комунальних некомерційних підприємств медустанов та як, власне, це покращить надання медичних послуг пацієнтам у 2020 році йшлося на інформаційному заході під егідою Національної служби здоров'я України, фахівців НСЗУ та за участі УОЗ Тернопільської ОДА, зокрема і начальника управління охорони здоров'я ТОДА Володимира Богайчука.
Такий захід відбувся у конференц-залі КНП "Тернопільська університетська лікарня" Тернопільської обласної ради сьогодні, 23 січня, з керівниками департаментів та управлінь охорони здоров'я Рівненської, Волинської, Львівської областей, а також керівників ЛПЗ міста Тернопіль та області.
Загалом, інформаційний захід тривав у формі діалогу з питань впровадження програми медичних гарантій.
Куратором заходу виступила директорка Західного регіонального Департаменту НСЗУ Мар'яна Возниця.

Читайте також