ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

ОДА: робоча нарада щодо захворюваності на грип в області

Медики фіксують випадки ускладненого грипу у різних регіонах країни. У зв’язку з цим у вівторок, 14 січня в облдержадміністрації відбулася нарада. Участь у ній взяв голова ТОДА Ігор Сопель, в.о. керівника Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» Оксана Чайчук, головний спеціаліст – терапевт відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Матюк, епідеміолог обласного лабораторного центру Марія Павельєва.

Під час зустрічі було наголошено, що громадськість хворіє, але реєстрації немає. Оскільки хворі спочатку намагаються лікуватися у домашніх умовах. Як повідомила головний спеціаліст – терапевт відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Матюк, наразі проводиться щоденний моніторинг щодо кількості хворих на ГРВІ та грип.

Зараз потрібна посилена увага лікарів краю до усіх громадян, що звертаються за допомогою.

У зв’язку з цією ситуацією голова облдержадміністрації Ігор Сопель наголосив на необхідності проведення вакцинації населення і створенні резервів необхідних медикаментів. Також є потреба проводити щоденний моніторинг ситуацій у закладах освіти та лікарнях. Зокрема, у лікувальних закладах пропонується ввести масковий режим.

За інформацією Тернопільської ОДА

Читайте також