ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Проведено регіональну "Школу атопії"

Проведено регіональну "Школу атопії" для дерматовенерологів та дитячих дерматовенерологів, сімейних лікарів, а також для пацієнтів хворих на атопічний дерматит та батьків дітей з даним захворюванням.
Захід відбувся сьогодні, 29 листопада, у конференц-залі КНП "Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер".

Йшлося про вакцинацію при атопічному дерматиті, де обговорено всі "за" і "проти" спільно з доповідачкою - кандидатом медичних наук, лікарем-педіатром вищої кваліфікаційної категорії, кардіоревматологом, асистентом кафедри ННІПО ТНМУ імені І.Я.Горбачевського Ольгою Дутчак.
Базову терапію як невід'ємну частину менеджменту атопічного дерматиту актуалізовано у тематичній доповіді кандидата медичних наук, дерматовенеролога вищої кваліфікаційної категорії, дерматовенеролога дитячого, завідувача диспансерним (поліклінічним) відділом КНП "Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер" Тетяною Шкробот.

Про дерматози, з якими найчастіше асоціюється атопічний дерматит, розповів кандидат медичних наук, дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії, онколог, асистент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами ТНМУ імені І.Я.Горбачевського Віталій Глушок.

Дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений лікар України, голова ЛКК КНП "Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер" Оксана Глушок представила учасникам регіональної "Школи атопії" доповідь щодо сучасних алгоритмдіагностики і лікування атопічного дерматиту.

Читайте також