ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
12:57, 03 серпня 2022
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.
12:43, 03 серпня 2022
Людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.
15:08, 08 липня 2022
В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом #МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. ..
всі новини

Триває реконструкція комунального некомерційного підприємства «Залозецька районна лікарня» Залозецької селищної ради за кошти Залозецької ОТГ

 

Перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук з робочим візитом побувала в Залозецькій об’єднаній територіальній громаді, зокрема відвідала місцеву лікарню, яка нещодавно втратила статус юридичної особи – Залозецька номерна районна лікарня №2 шляхом реорганізації (перетворення) в юридичну особу – комунальне некомерційне підприємство «Залозецька районна лікарня» Залозецької селищної ради. Спільно з головним лікарем медичного закладу Михайлом Шустою перший заступник оглянула приміщення лікарні, де проводиться реконструкція за кошти Залозецької ОТГ.
Також обговорювалось питання покращення умов базування бригади швидкої допомоги в смт. Залізці. В світлі реформ у галузі охорони здоров'я діяльність бригади швидкої допомоги має відповідати сучасним вимогам, які дозволять оперативно, швидко та якісно виконувати завдання служби. У ході зустрічі Марія Назарчук оглянула приміщення закладу, яке облаштоване для потреб місцевої бригади швидкої допомоги.

За інформацією Зборівської РДА


Читайте також