ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
14:25, 22 вересня 2022
Амбулаторну допомогу можна отримати в закладах, що уклали договір з НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація в амбулаторних умовах”.
16:45, 20 вересня 2022
Організація "ДонорUA" запрошує на виставку «Донорство – це про життя» у Тернополі. Яка триватиме до 26 вересня у ТРЦ "Подоляни".
15:24, 20 вересня 2022
Під головуванням начальника Тернопільської ОВА Володимира Труша Відбулась нарада за участі голів територіальних громад області та керівників структурних підрозділів адміністрації.
всі новини

Фіналісти ІХ обласного конкурсу бригад Е(Ш)МД - бригади станцій швидкої допомоги з Тернополя, Борщова та Копичинець

 

Переможцями ІХ обласного чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги стали бригади Тернопільської станції швидкої допомоги (Овчарик Тетяна, Петрушенко Сергій та Шостак Тарас) – 1 місце; Борщівської станції Е(Ш)МД (Ольга Віхніч, Софія Ільчук та Юрій Вадовський) – 2 місце, Копичинецької станції Е(Ш)МД (Оксана Велиток, Марія Качур та Іван Кочмар) – 3 місце.

Найбільшу кількість залікових балів набрала команда Тернопільської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, яка стала головним призером конкурсу. Також, кубками відзначили і переможців на окремих етапах змагань. Були також відзначені переможці окремих етапів - серед них учасники з Козови, Заліщик, Чорткова.

Окремо грамотами нагороджено і кількох найактивніших сьогоднішніх конкурсантів.

 

 


Читайте також