УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
12:50, 23 жовтня 2020
Жорстокий карантин в Україні можуть запровадити при 15 тис. нових підтверджених випадків коронавірусу на добу. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
12:47, 23 жовтня 2020
Російська "вакцина" не перевірялася провідними органами охорони здоров'я світу – це робить її закупівлю неможливою, зазначити у МОЗ.
11:48, 23 жовтня 2020
До «червоного» рівня епідемічної небезпеки з 26 жовтня буде віднесено 100 адміністративних одиниць, тоді як наразі він діє у 68 містах та районах. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань..
всі новини

Американський ренген-апарат для пацієнтів Лановецької комунальної центральної районної лікарні

За участю делегації із Сполучених Штатів Америки, 17 вересня, відбулося передавання рентген-апарату вартістю більше 40000$ для Лановецької комунальної центральної районної лікарні.

У врученні взяли участь: засновник організації "Radiologists Without Borders" - доктор Tarig Gill (США), молодий європейський посол - Давид Андрощук, засновники фундації "Together For Ukraine" - Анатолій Прядун та Віталій Ільчишин (США), начальник управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Богайчук та представники й керівники громади.

По завершенні вручення ренген-апарату, голова районної ради Руслана Кушнір вручила подяки американським партнерам за благодійну діяльність.

Також, варто зазначити, що це все стало можливим завдяки чотирьохсторонній співпраці між Давидом Андрощуком, фундацією "Together For Ukraine" та "Radiologists Without Borders" та управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації. Після тривалого періоду переговорів відбувся перший етап передавання дорогого обладнання для Лановецької лікарні.

«Я вірю, що це лише початок нашої плідної співпраці з міжнародними партнерами. І ми, надалі, працюватимемо задля покращення, як матеріальної бази, так і діагностичної потужності лікарні. Хочемо ще раз подякувати фундації "Together For Ukraine" та докторові Tarig Gill за їхній щедрий дарунок жителям Лановецького району» - наголосив наголосив головний лікар Лановецької комунальної центральної районної лікарні Омелян Гулько.


 


Читайте також