ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
11:51, 18 вересня 2023
Підсилюємо заклади охорони здоров'я Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей, зокрема на постраждалих від затоплення внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС населених пунктів!
18:25, 15 вересня 2023
У Тернополі відкрили четверту підстанцію Тернопільської станції екстреної швидкої медичної допомоги. А також 4 громади отримали нові автомобілі швидкої допомоги: Кременецька, Чортківська, Теребовлянсь..
16:42, 14 вересня 2023
Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
всі новини

“Забезпечити комфортні умови перебування безпосередньо в палатах - це те, що фінансово під силу самим закладам", - міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

???? Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко та директорка департаменту охорони здоров’я ТОВА Ольга Ярмоленко взяли участь у нараді під головуванням міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.
Під час зустрічі обговорили питання щодо реабілітації та її покращення в області. З наступного року, лікарні спроможної мережі, не зможуть укласти угоду з НСЗУ без кондиціонерів у палатах.
Влаштування системи кондиціонування у лікувальних установах є обов’язковим для:
✅ операційні та приміщення операційних відділень;
✅ палати інтенсивної терапії;
✅ палати ізоляції пацієнтів;
✅ палати пацієнтів;
✅ медичні приміщення приймальних та пологових відділень
✅ приміщення лабораторій лікарень;
✅ приміщення ендоскопічних досліджень;
✅ приміщення з постійними робочими місцями персоналу
✅ санітарно-протиепідемічні приміщення
✅ приміщення оброблення медичних відходів
✅ санітарно-гігієнічні приміщення
“Забезпечити комфортні умови перебування безпосередньо в палатах - це те, що фінансово під силу самим закладам. Ми бачимо це із тих залишків коштів, які є сьогодні на рахунках в лікарнях, за даними Нацслужби здоров'я. Це понад 23 млрд грн. Ці кошти — не абстрактні цифри на рахунках, вони мають використовуватися на благо пацієнтів та покращення якості надання медичної допомоги”, - наголосив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
???? Детальніше про це у публікації Міністерства охорони здоров’я України: https://www.facebook.com/moz.ukr/posts/pfbid024o4XvsjnN5Cb2JnfwSyRytsLM4CgDx2LEsV8NL74pyWr5ehY9nn78fjiyhptMVBYl

Читайте також