ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Департамент ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
Новини
15:33, 03 листопада 2023
Біль за грудиною – то не конче інфаркт, а інфаркт – це не завжди хапання за груди ліворуч, як це показують у кіно. Раптовий біль може бути через стенокардію, коли серцю мало кисню, але багато навантаж..
14:30, 03 листопада 2023
Виснаження, вигорання, депресія – як розрізнити та що робити.Ну як так? Людина щойно назвалася, а вже за мить її ім’я вилетіло з твоєї голови. Або ніяковієш під час розмови, бо наче кожною клітинкою т..
14:11, 03 листопада 2023
Найкраща дієта для профілактики інсульту ???? - дієта переважно рослинного походження з невеликою кількістю м’яса, риби. Ця дієта була описана як «середземноморська дієта», і існує велика кількість до..
всі новини

Уряд призначив заступником міністра охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України Ігоря Кузіна

Кабінет Міністрів України призначив Ігоря Кузіна, заступника генерального директора Центру громадського здоров’я, заступником міністра охорони здоров’я та Головним державним санітарним лікарем України

• Ігор Кузін — лікар-епідеміолог, магістр із громадського здоров’я, магістр зі спеціальності «публічне управління та адміністрування», спеціалізація «організація і управління охороною здоров’я», «епідеміологія».

Освіту здобув у Донецькому державному медичному університеті ім. Горького, Медичному університеті «Проф. д-р Параскев Стоянов» (Варна, Болгарія), закінчив дворічну Південно-Кавказьку програму підготовки з польової епідеміології та лабораторних досліджень, Національний центр контролю захворювань і громадського здоров’я (Тбілісі, Грузія).

До призначення займав посаду заступника генерального директора Центру громадського здоров’я, з грудня 2019 року до лютого 2021 року виконував обов’язки генерального директора Центру.


Читайте також