УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
13:12, 15 жовтня 2019
Участь у заході взяли представники управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА.
12:10, 15 жовтня 2019
Про це йшлося сьогодні, 15 жовтня, під час відео-наради в ОДА з начальниками управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації, а також головами райдержадміністрацій під головуванням т.в.о. го..
10:10, 15 жовтня 2019
План заходів до Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози
всі новини

70 лікарів-лаборантів з Тернопільщини удосконалювали свої знання з сучасної клінічної лабораторної діагностики

Переривчасті курси проходили лікарі-лаборанти Тернопільської області у конференц-залі лабораторного корпусу  КНП «Тернопільська університетська лікарня» сьогодні, 18 вересня.

Розпочала захід головний позаштатний спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА, завідувачка лабораторного відділення КНП «Тернопільська університетська лікарня» Наталія Степанчук, яка, привіташи медиків, зазначила, що «робота лабораторної служби спрямована на покращення надання спеціалізованої допомоги населенню області, поліпшення якості клінічних лабораторних досліджень.

Її налагоджено згідно нових стандартів клінічної лабораторної діагностики для встановлення правильного діагнозу та призначення адекватного лікування відповідно дотримання національного стандарту України, за яким мають працювати усі медичні лабораторії. Відповівши на ряд запитань, Наталія Степанчук, вчергове наголосила на тому, що «основним стратегічним напрямком розвитку сучасної лабораторної діагностики є постійне вдосконалення самої системи та безперервного підвищення якості клінічних лабораторних досліджень».

Дві доповіді стосовно глікованого гемоглобіну та сучасної оцінки тесту, а також ролі лактату в діагностиці септичних станів презентовано кандидатом біологічних наук, продакт-менеджер «Labix» Олександр Мельник.

До слова, клініко-діагностичну лабораторію було відкрито у «Тернопільській університетській лікарні ще у 1958 році, а у 2017 році її було реорганізовано та перенесено у новий лабораторний корпус, що являє собою потужний діагностичний центр, який складається з клінічного, біохімічного, бактеріологічного та імунологічного підрозділів.


Читайте також