УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Кабінет пацієнта
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь
Телефони гарячих ліній
Урядова
1545
Міністерство охорони здоров'я
0-800-801-333
Тернопільська ОДА
097 828-75-27
Управління ОЗ Тернопільської ОДА
0352 52-10-71
0352 25-48-76
Новини
10:13, 20 вересня 2019
Про це повідомлено під час переривчастих курсів, що проведені для лікарів - дерматовенерологів лікувально-профілактичних заходів Тернопільської області у готелі «Avalon Palace».
15:47, 19 вересня 2019
Високі технології сучасної лабораторної медицини змогли побачити майже 70 лікарів-лаборантів зі всієї області в рамках переривчастих курсів, що тривали у конференц-залі лабораторного корпусу КНП «Тер..
14:11, 19 вересня 2019
Переривчасті курси проходили лікарі-лаборанти Тернопільської області у конференц-залі лабораторного корпусу КНП «Тернопільська університетська лікарня» сьогодні, 18 вересня.
всі новини

Олег Петренко: «На кожній послузі з програми медгарантій можна буде умовно поставити гриф – «Оплачено НСЗУ»

Про те, що зміниться саме для пацієнта, Олег Петренко, голова Національної служби здоров'я України, фахівці НСЗУ та МОЗ, Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я» говорили напередодні на зустрічі у Львові з представниками громадських та благодійних організацій, які працюють у сфері здоров'я . У заході взяли участь начальник управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук та генеральні директори (головні лікарі) КНП Тернопільщини.


За інформацією НСЗУ, опублікованою на офіційному сайті центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення, мета зустрічі - розбудова діалогу між НСЗУ та представниками громадянського суспільства з питань розробки та впровадження програми медичних гарантій.  На заході також була представлена директорка Західного регіонального Департаменту НСЗУ - Мар'яна Возниця.

Олег Петренко, голова НСЗУ: “Мало збільшити фінансування системи охорони здоров'я, потрібно раціонально його використати. Щоб кошти не розчинялися у дотаціях та субвенціях, а йшли на оплату медичних послуг для конкретного пацієнта. В центрі системи охорони здоров'я повинен бути саме пацієнт та його потреби. Ефективне застосування кожної гривні бюджету  забезпечується через застосування нових механізмів оплати та сучасних електронних інструментів. На кожній послузі з програми медгарантій можна буде умовно поставити гриф - “Оплачено НСЗУ”.

Мета трансформації системи охорони здоров'я в Україні - досягнення універсального охоплення медичними послугами всього населення країни. Вже більше року діє гарантований пакет послуг на первинній ланці медичної допомоги, які повністю оплачує НСЗУ в рамках договорів про медичне обслуговування. З 2020 року трансформація дійде і до інших видів медичної допомоги.

Серед пріоритетних видів медичних послуг - вагітність та пологи, неонатальна допомога, допомога при інсульті та інфаркті.

У 2020 році пацієнт має отримати від держави гарантований перелік медичних послуг. За нього з податків громадян заплатить НСЗУ.


Читайте також